


2 700 ₴
Глобус "Парусники мира" Ø320 (Рус)
Розміри
коробки 38*33*46 див.
глобуса 37*32*45 див.
Матеріали:
підставки – дерево.
глобуса – пластик.
Упаковка: картонна коробка.
Комплектація:
Глобус – 1 прим.
Бренд: Glowala.
Країна розміщення виробничих потужностей Польща.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glowala |
| Страна производитель | Польша |
| Вид карты | Географическая |
| Расположение | Настольное |
| Языки | Русский |
| Поверхность | Гладкая |
| Материал | Пластик |
| Материал изготовления подставки | Дерево |
| Тип управления | Механическое |
| Подсветка | Нет |
| Размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 3 кг |