
495 ₴
Игрушка "Мозаика 8 ТехноК", 6 цветов, 528 деталей (5+)
У комплекті – 528 елементів (мозаїк).
• Деталі мозаїки мають квадратну та трикутну форму верхню частину, плюс "ніжку" для утримання в полі-сітці.
Кольори фішок - у широкій колірній гамі.
На упаковці запропоновано приклади картинок із мозаїки. Опанувавши нескладний процес складання, діти можуть збирати картинки за власним бажанням, реалізую свою фантазію.
Дитяча мозаїка - один із найкращих способів розвитку дрібної моторики рук, фантазії та концентрації уваги.
Розмір коробки із мозаїкою: 37,5×29×4 см.
Вага іграшки: 470 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Интелком |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мозаики | Классическая |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество фишек | 528 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 375 мм |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |