

490 ₴
Набор для проведения раскопок "Dino Paleontology" паразауролоф/диметродон (6+)
Набір для розкопок "DINO PALEONTOLOGY". У цій коробці знаходиться пласт скам'янілої земної породи зі справжніми копіями скелетів динозаврів, а також археологічний набір інструментів, необхідних для розкопок. Барвиста інструкція допоможе правильно підійти до процесу розкопок і в захоплюючій ігровій формі розповість вам про деякі історичні факти, знайдених динозаврів!
Бренд: Dankotoys
Упаковка: Коробка
Колір білий
Вага в упаковці: 4030 г
Габарити в упаковці: 40 x 6 x 29 см
Габарити без пакування: 40 x 6 x 29 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 2 скам'янілості з динозаврами, археологічні інструменти
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика набора | Палеонтология |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |