
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Пенал-косметичка, на молнии, 1 отделение, кожзам, горошек, ассорти
Місткий пенал - косметичка, що застібається на блискавку. Різномаїття забарвлень. Гарно підійдуть як школярям так і офісним працівникам. Розміри пеналу - 20*5*4 см. Матеріал - шкірозамінник + поліестер.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | Искусственная кожа, Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 5 см |
| Высота | 4 см |