





1 200 ₴
Рюкзак каркасный ортопедический "4Х4", синий
Рюкзак дитячій, каркасний, синього кольору. Має ортопедичну, "дихаючу" спинку, 1 велике відділення та ще 2 маленьких, що застібаються на блискавку. Низ рюкзака виконано зі щільного вологовідштовхувального матеріалу, щоб запобігти намоканню зошитів та книжок. З кожного боку рюкзака є світловідбивні елементи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 32 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |