









900 ₴
Рюкзак каркасный ортопедический с супинатором. На выбор : красный с бабочкой или серый Formula 1
Стильний каркасний рюкзак не залишить байдужою Вашу дитину.
Перевага рюкзака:
- 1 відділення з притискною кишенею для зошитів, 3 зовнішні кишені.
- формостійка вентильована, ортопедична спинка.
- широкі регульовані лямки.
- Світловідбивні елементи.
- водовідштовхувальна тканина.
Для дітей віком від 5 років
Вага рюкзака – 1 кг.
Розмір: 37х33х17см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 33 см |
| Глубина | 17 см |
| Вес | 980 г |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |