



1 200 ₴
Рюкзак каркасный ортопедический "Олень", розовый
Рюкзак каркасний, ортопедичний, рожевого кольору, для дівчинки.
Форма ранця: класичний з верхньою кришкою| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Розовый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 18 см |
| Узоры и принты | Животные |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |