





800 ₴
Рюкзак каркасный ортопедический "Фея", сиреневый
Рюкзак із ортопедичною спинкою, яка розподіляє навантаження по всій довжині.
Зручні шлейки, що легко регулюються, силіконова ручка.
З водовідштовхувальним покриттям та пластиковими ніжками на дні.
Закривається ранець на зручну пластикову клямку.
У ранця 1 велике відділення та 2 об'ємні кишені на бічних панелях, для води та бутербродів.
Усередині є кишеня для шкільного приладдя.
Зручний для дітей наймолодших класів тому, що зошити та підручники не мнуться і дитина швидко знаходить у ранці те, що йому потрібно.
Матеріал: високоякісний поліестер щільного плетіння.
Розмір рюкзака: 38x34x20 см.
Вік: 6+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 34 см |
| Глубина | 20 см |
| Персонажи | Феи |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |