



45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Губка магнитная. цвет ассорти.
Губка для досок Axent 9803-A призначена для сухостіральних дощок та фліпчартів. Матеріал – EVA. Яскраві кольори (асорти 4-х кольорів). Індивідуальна упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Губка для сухостираемых досок |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |