

19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Гумка
Ластик, прямокутної форми із синтетичного каучуку розміром 24х39х13.5мм в індивідуальній яскравій картонній упаковці. Найбільш ефективний видалення штрихів, зроблених олівцями твердістю H-3H, HB, B-2B. Неабразивний, не ушкоджує папір навіть низької якості та щільності, не залишає брудних слідів та розлучень. Колір обкладинок - асорті: блакитний, помаранчевий, червоний, зелений, рожевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milan |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина | 13 мм |