
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Ластик треугольный
Ластик, ергономічної трикутної форми із синтетичного каучуку розміром 40х40х7.5мм.
Найбільш ефективний для точного та акуратного видалення штрихів, зроблених твердо-м'якими олівцями жорсткості H-3H, HB, B-2B.
Неабразивний, не ушкоджує папір навіть низької якості та щільності, не залишає брудних слідів та розлучень.
Форма гумки дозволяє акуратно видаляти текст і частину малюнка на найменших ділянках паперу, не ушкоджуючи його.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milan |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение | Для удаления графитовых надписей |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Размеры | |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Толщина | 7.5 мм |