
350 ₴
Лоток вертикальный пластиковый. 4 отделения.
Лоток вертикальний збірний на 4 відділення 4042-01-A від Axent призначений для зберігання у вертикальному положенні документів, каталогів, журналів, папок та інших документів формату А4. Виготовлений із міцного поліпропілену у формі сітки.
Завдяки лотку документація зберігається в одному місці, і на робочому столі завжди ідеальний порядок. Розбірна конструкція дозволяє керувати шириною відділень на власний розсуд.
Вертикальний лоток від Axent зручний при транспортуванні та зберіганні. Компактно упакований зі схемою збирання всередині. У комплект входять фірмові наклейки для маркування.
Плавний бічний скіс відкриває легкий доступ для отримання документів.
Розмір: 310x340x260 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Вертикальный |
| Расположение | Настольное |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 260 мм |