
160 ₴
Лоток для бумаги вертикальный, пластиковый, прозрачный
Лоток вертикальний Axent D4014-27 – це ефективне рішення для організації простору та підтримання порядку на робочому місці. Лоток забезпечує акуратне зберігання документів, каталогів, журналів та чернеток на робочому столі. Виготовлений із міцного пластику ніжного пастельного відтінку.
Завдяки сучасному продуманому дизайну стане стильною окрасою письмового столу. Лоток забезпечує компактне розташування документів та їх акуратне зберігання.
Призначений для документів формату А4 – підходить для більшості стандартних паперів.
особливості:
компактний розмір: 90 мм; глибина 240 мм; висота 240 мм;
вертикальне розташування документів для максимальної економії місця на столі;
формат А4 - підходить для більшості стандартних паперів;
виготовлений із якісного міцного пластику;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Вертикальный |
| Расположение | Настольное |
| Количество отделений | 1 |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Размеры | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 240 мм |