



800 ₴
Ранец школьный, синий, ромбики.
Класична спокійна картинка сподобається навіть найсуворішим батькам. Ортопедична спинка. Водонепроникна тканина. Закривається на змійку з двома бегунками. Усередині ранця є кишеня на гумці. Дві бічні кишені, що закриваються на змійку. Ручка для навішування на гачок. Світловідбиваючі смуги спереду, ззаду і з боків. Міцні змійки. Широкі м'які лямки не тиснуть на плечі і легко регулюються по довжині. Відмінно тримає форму весь період служби. Ранець каркасний успішно пройшов випробування на зносостійкість. Відповідає всім стандартам ЄС. Відмінний каркасний ранець для хлопчика або дівчинки 2-6 класу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 1200 г |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Объем | 15 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Super-Polytex |