


2 100 ₴
Глобус "Физико-политический" Ø250, с подсветкой (Рус)
Це глобус із політичною картою світу, на якому після включення підсвічування відображається фізична карта. Завдяки цьому на одному глобусі представлено дві карти. Даний глобус відмінно підходить для засвоєння географічного положення держав, а також на ньому можна знайти піки гір, низовини, височини тощо. вид картки: фізико-політична підставка: пластикова дуга, діаметр: 250 мм висота: 38 см.
Підсвічування. Мова російська.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glowala |
| Страна производитель | Польша |
| Вид карты | Политическая |
| Расположение | Настольное |
| Языки | Русский |
| Поверхность | Гладкая |
| Материал | Пластик |
| Материал изготовления подставки | Пластик |
| Источник питания | 220~240 В |
| Подсветка | Да |
| Размеры | |
| Диаметр | 250 мм |
| Высота | 380 мм |