


1 450 ₴
Ранец ортопедический, 3 отделения, отражатели, синий, молния.
Світловідбиваючі елементи з чотирьох сторін роблять школяра більш помітним на дорозі навіть в темний час доби. Дно виготовлено з немаркого прогумованого матеріалу і надійно захищає підручники і зошити від намокання. У бічні кишені відмінно поміщається пляшечка з водою. Якісний водовідштовхувальний матеріал не дозволяє бруду в'їдатися, тому рюкзак легко чистити вологою ганчірочкою. Стильний і лаконічний, цей рюкзак прослужить вашій дитині не один рік. Всі матеріали і барвники перевірені на відсутність шкідливих речовин і алергенів відповідно до європейського стандарту якості і безпеки. Закривається ранець на блискавку. У ранця 1 відділення, 3 кишені. Прогумоване дно. Формоустойчивая вентильована спинка. Широкі регульовані лямки. Зручна ручка для перенесення. Світловідбиваючі елементи. Водоотталкивающая тканину. Вага рюкзака - 950 м Розмір - 30х35х20 см. Обсяг - 14 літрів. Колір синій
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 900 г |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Объем | 14 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |