






1 450 ₴
Ранец ортопедический, 3 отделения, отражатели, фиолетовый с блёстками.
Світловідбиваючі елементи з чотирьох сторін роблять школяра більш помітним на дорозі навіть в темний час доби. Дно виготовлено з немаркого прогумованого матеріалу і надійно захищає підручники і зошити від намокання. У бічні кишені відмінно поміщається пляшечка з водою. Якісний водовідштовхувальний матеріал не дозволяє бруду в'їдатися, тому рюкзак легко чистити вологою ганчірочкою. Стильний і лаконічний, цей рюкзак прослужить вашій дитині не один рік. Всі матеріали і барвники перевірені на відсутність шкідливих речовин і алергенів відповідно до європейського стандарту якості і безпеки. Закривається ранець на блискавку. У ранця 1 відділення, 3 кишені. Прогумоване дно. Вентильована спинка. Широкі регульовані лямки. Зручна ручка для перенесення. Світловідбиваючі елементи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 19 см |
| Объем | 14 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |