
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Трафарет багаторазовий універсальний, 13*20 см.
Універсальний трафарет ROSA TALENT повністю прозорий, що дає можливість бачити попередньо задекоровану основу та місце нанесення майбутнього декору. З ним легко керувати процесом декорування та вносити доповнення.
Виготовлений з прозорого пластику, товщиною 0,5 мм трафарет - оптимальний для роботи з пастами, гелями, густим акрилом для створення чіткого об'ємного рельєфу.
Однією з основних відмінностей універсального трафарету від самоклеючого - є відсутність клєєвого шару, що дозволяє використовувати його на делікатних чи вже попередньо задекорованих поверхнях з якісним збереженням декоративних шарів.
Основні властивості:
• Ідеальна товщина (0,5 мм) для формування об’ємних, рельєфних зображень пастою або гелем;
• Прозорий: створення симетричних зображень та багатошарових композицій;
• Відсутність клеєвого шару дає можливість наносити наступні шари декору зберігаючи попередньо створені не ушкодженими;
• Універсальний. Для роботи з матеріалами різної консистенції: фарбою, спреєм, пастою, гелем;
• Довговічні у використанні;
• Оптимальний розмір: 13х20см.
Універсальний трафарет ROSA TALENT спростить роботу та відкриє нові можливості як початківцю у творчості, так і декоратору з досвідом. Міцний прозорий пластик забезпечить багаторазове довготривале використання трафарету та зручність і простоту у догляді за ним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Трафарет |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 20 см |
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 0.5 мм |