
160 ₴
Лоток горизонтальний Pastelini 4040-36-A від Axent для ідеальної організації документів, журналів та папок на столі. Виконаний з міцного нетоксичного пластику в кольоровій гамі з матовим покриттям. Широка гамма кольорів відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і додасть настрою на робочому місці.
Завдяки можливості вертикальної надбудови лотки компактно складаються один в одного, допомагаючи грамотно організувати робочий простір.
Лоток горизонтальний Pastelini від Axent містить документи формату А4, а також файли та конверти. Має прямокутне вилучення для зручного доступу до вмісту. Невисокі борти надійно фіксують папери всередині лотка.
Може стати доповненням до інших настільних аксесуарів Axent із цієї серії.
Розмір 330х263х67 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Сиреневый |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Страна производитель | Германия |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Вид | Горизонтальный |
| Производитель | Axent |
| Количество отделений | 1 |
| Размеры | |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Высота | 67 мм |