
230 ₴
Мозаика. Азбука и арифметика. 104 эл.
Мозаїка "Абетка та арифметика" (104 елементи). Розмір деталі – 2 см.
Згідні глухі – зелений колір; приголосні дзвінкі - блакитний колір; голосні – червоний колір; м'який та твердий знак - білі; арифметичні знаки та цифри - жовтий.
Чому корисно грати у мозаїку?
По-перше, гра з дитячим логічним конструктором (мозаїка) розвиває в дитині цілеспрямованість та вміння приймати самостійні рішення.
По-друге, дрібна моторика ручок, що розвивається, коли дитина збирає мозаїку чи пазл безпосередньо впливає на логіку та активний розвиток мови.
По-третє, розвиваючі ігри з мозаїкою позитивно впливають на сприйняття кольорів і розвиток художнього смаку у Вашого малюка.
Мозаїки для дітей – не просто набір кольорових фішок, які розташовуються у певному порядку. Це ефективний та захоплюючий засіб пізнання навколишнього світу для будь-якої дитини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Количество фишек | 104 шт |
| Производитель | Технок |
| Материал | Пластик |
| Тип мозаики | Классическая |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |