




360 ₴
Мозаика, 6 мм., 52 шт, в пластиковом чемодане.
Мозаїка-пазли складається з 52 кольорових шестикутників, з яких малюк може скласти будь-які фігурки та візерунки.
Розвиває в дітей віком художній смак, увагу, моторику рук.
Розмір фішки -60 мм, чотири кольори.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Тип мозаики | Мозаика с крупными фишками |
| Состояние | Новое |
| Количество фишек | 52 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Ширина упаковки | 26 мм |
| Длина упаковки | 19 мм |
| Высота упаковки | 18 мм |