



140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Кубики из пластика. Английский алфавит.
Набір складається з 12 кубиків з літерами українського алфавіту та малюнками. На кожній грані кубика – літера та зображення предмета, назва якого починається на цю літеру. Запаковано в картонну коробку.
| Упаковка | |
|---|---|
| Ширина упаковки | 165 мм |
| Длина упаковки | 125 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Основные | |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кубики |
| Производитель | Технок |
| Возраст | От 3-х лет |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |