
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Пакет подарочный, бумажный, новогодний, 18*23*10 см.
Пакет подарунковий паперовий Новорічний
Розмір: 18*23*10 см.
Ручки: текстиль
Додатковий декор: глітер
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пакет |
| Материал | Бумага |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С глиттером |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Разные цвета |