
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Пенал-косметичка, на молнии, 2 отделения, ткань/пропитка, ассорти
Пенал - косметичка на блискавці, має 2 містких відділення. Тканина - поліестер. Розміри 20*5*4см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 5 см |
| Высота | 4 см |