

340 ₴
Пазл, 1000 деталей, 68Х47 см. Spring in Paris.
Пазли Castorland 1000 елементів "Весна у Парижі" (C-104840) від всесвітньо відомого польського виробника Castorland.
Пазли виконані з якісного картону та відрізняються від конкурентів високою точністю різання. Помилитись при зборі головоломки дуже важко, тому що пазл має лише один варіант розміщення.
Пазли Castorland 1000 елементів "Весна в Парижі" (C-104840) мають яскраву привабливу коробку червоного кольору, запаяну в ПВХ плівку. Самі пазли всередині коробки, запаяні в поліетиленовий пакет.
Даний набір містить 1000 елементів і в зібраному стані має розмір картини 68 х 47 см.
Ідеально підходить як оригінальний подарунок!
Розмір картинки: 68 х 47 см.
Розмір коробки 35 х 25 х 5 див.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Castorland |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Ширина | 68 см |
| Длина | 47 см |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |