
150 ₴
Пазлы 30 деталей, 32Х23см. Ферма.
Пазли Castorland 30 елементів від всесвітньо відомого польського виробника Castorland. Пазли виконані з якісного картону та відрізняються від конкурентів високою точністю різання. Помилитись при зборі головоломки дуже важко, тому що пазл має лише один варіант розміщення.
Пазли Castorland 30 елементів мають яскраву привабливу коробку, запаяну в ПВХ плівку. Самі пазли всередині коробки, запаяні в поліетиленовий пакет.
Головоломка складається з 30 яскравих елементів і дозволить цікаво та пізнавально скрасити дозвілля у родинному колі або друзів. Складання пазлів - це надзвичайно корисне хобі, що розвиває мислення, що тренує пам'ять і уважність.
Пазли Castorland 30 елементів у зібраному стані має розмір картини 32 х 23 см.
Ідеально підходить як оригінальний подарунок!
Розмір картинки: 32 х 23 см
Розмір коробки 17,5 х 13 х 3,7 см
| Упаковка | |
|---|---|
| Высота упаковки | 175 мм |
| Ширина упаковки | 37 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Размеры | |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 32 см |
| Основные | |
| Тип пазла | Классический |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Картон |
| Количество составных элементов | 30 шт |
| Тип | Пазл |
| Производитель | Castorland |