


1 100 ₴
Конструктор. 405 эл.
Конструктори - це чудовий вибір і для подарунка геймеру, і для розвитку дитини. Можливість відтворювати неповторний ігровий світ, не вдаючись до використання комп'ютера, дозволяє розвинути уяву дитини, а також стимулює розвиток дрібної моторики. Конструктор є блоками і кубиками, з яких легко можна спорудити темниці, підземні фортеці, ферми і замки.
Особливості:
Для дітей та дорослих це стане чудовим способом спільного проведення часу, адже збирати конструктор разом – це дуже цікаво. Також це розвиває логічне мислення у дитини, вчить її зосереджуватися та концентруватися на поставленому завданні.
Конструктор створений на основі безпечного ABS-пластику, тому не завдасть шкоди здоров'ю дітей.
Усі кольори максимально природні та відповідають комп'ютерній грі, що робить конструктор реалістичним.
У процесі гри діти навчаються не тільки будувати фортеці, а й доглядати худобу, вирощувати аграрні культури та спілкуватися, що позитивно позначиться на їхньому подальшому житті.
З деталей даного конструктора Ваша дитина зможе зібрати різні сюжети гри.
Конструктор дозволить розвинути дитині уяву, просторове мислення, логіку та дрібну моторику.
Конструктор стане чудовим подарунком для хлопчика, який любить грати у подібні ігри.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QS08 |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Minecraft |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 8 мм |
| Длина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 39 мм |