
440 ₴
Калькулятор 10-ти разрядный, 2 батареи, черный.
Настільний калькулятор CITIZEN
10-розрядів (кількість цифр на екрані)
однорівнева пам'ять
заміна знака числа
клавіша обчислення відсотка
літієва батарея/сонячна батарея
однорядковий цифровий дисплей
пластиковий корпус, пластикові клавіші
розміри 102х25х124мм, вага 94г
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 94 г |
| Ширина | 102 мм |
| Длина | 124 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Основные | |
| Производитель | Citizen |
| Страна производитель | Япония |
| Тип | Бухгалтерский |
| Цвет | Черный |
| Вид | Настольный |
| Разрядность | 10 |