

510 ₴
Пастель художественная сухая, 1/2, 24 цв, круглая, Toison D'or
Художня суха мел-пастель круглої форми
Виготовлена в основному з чистого високоякісного пігменту з очищеними та подрібненими натуральними крейдою та карбонатом кальцію.
Містить також подрібнений мінерал на основі вулканічного скла, що робить мел міцнішою і менш ламкою, зберігаючи при цьому м'якість нанесення на поверхню паперу.
Пастель добре лягає на поверхню і легко розтушовується.
Кольори добре поєднуються
Висока світлостійкість
Вражаюче різномаїття кольорів
Легка градація кольору навіть при легкому торканні
Кількість в упаковці 24 шт
Габарити мелу 10х37 мм
Пакування картонна коробка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Koh-i-Noor |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Тип | Пастель сухая |
| Упаковка | Коробка |
| Фасовка | Набор |
| Общее количество предметов | 24 шт |
| Количество цветов в наборе | 21-25 |