



1 600 ₴
Рюкзак красного цвета, с ортопедической спинкой
Рюкзак ортопедичний серії "Ergo Special" з супінатором. Має 2 відділення - одне велике та ще одне більш маленьке та 2невеличких відділення-гаманця на блискавках з обох боків. Світловідбивні елементи нанесені по корпусу рюкзака.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiger |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Красный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глубина | 18 см |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |