
300 ₴
Набор фокусника. 25 лучших фокусов мира.
В цьому наборі є все необхідне для того, щоб по-справжньому здивувати глядача захоплюючим видовищем. Інвентар для демонстрації фокусів, чарівні ковпачки, магічні кубики, чарівні кільця, витратні матеріали, колода карт з варіантами сценічної вистави, диво-мотузка, різні зникаючі предмети елементи театралізації простих фокусів. Набір містить детальну покрокову інструкцію, що містить повний опис всіх можливих фокусів + диск навчальними відео уроками!
Ви легко навчитеся впевнено керувати магічним інвентарем і вражати своїх друзів фантастичними ілюзіями. Навчання фокусів розвиває у дитини уважність, акуратність, розуміння багатьох фізичних процесів. Демонстрація фокусів допомагає навчитися сценічним виступів, сприяє розвитку комунікативних здібностей у дитини, надає впевненість у своїх діях. В процесі тренувань фокусів розвивається дрібна моторика рук і абстрактне мислення. Фокуси, які перебувають у нашому наборі підійдуть як для дітей молодшого віку невеликі прості варіанти, так і для більш старших підбірка кращих фокусів з масою цікавих сюрпризів.
Створіть магічне настрій, прикрасьте будь-яку вечірку феєрверком розіграшів і веселощів! Упаковка: картонна коробка. Габарити: 39 см х 29 см х 5 см
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 5 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Длина | 29 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тип | Фокусник, маг |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |