



1 350 ₴
Рюкзак шкільний ортопедичний
Комфорт та безпека:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 27 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |