Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний
- просторе основне відділення
- посередині одного з відділень є відділення для аксесуарів, телефона, карабін ключів та кишеня на блискавці, сітчаста кишеня
- 2 зовнішні кишені сітки
- об’єм 20 л, менший розмір
Комфорт та безпека:
- ергономічні м’які лямки регулювані лямки довжиною S/M/L
- ортопедична, профільована губкою спинка
- водонепроникна тканина
- світловідображаючі елементи
- зміцнене дно
- гумові ніжки на дні, щоб запобігти стиранню
|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |