






2 200 ₴
Трикамерний рюкзак Astrabag Rainbow bunny
Виробник: Astrabag
Формат: 39 х 28 х 15 см
Рюкзак оснащений трьома місткими камерами, наповненими практичними відділеннями. У ньому використовується унікальна технологія Ergo Back, яка мінімізує тиск на плечі та хребет і забезпечує дитині відчуття комфорту.
3 камери
2 зовнішні кишені - сітка
органайзер з кільцем для ключів у передньому відділенні
металеві застібки-блискавки
кольорова друкована підкладка
профільована, ергономічна, додатково посилена спинка
м'які підтяжки з регульованою довжиною
посилена ручка
водонепроникний матеріал
світловідбиваючі елементи
гумові ніжки знизу для захисту від стирання
розміри: 39 х 28 х 15 см
місткість: 20л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainbow |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | True |
| Цвет | Разные цвета |
| Наполнение | False |
| Каркасный рюкзак | False |
| Высота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 15 см |
| Объем | 20 мл |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |