


350 ₴
Багатофункціональний та зручний пенал для хлопців. Пенал має 2 основних відділення - одне велике, друге менше за розмірами. Розкладається, також має місце для олівців під гумкою, та задній карман - сітку для канцелярських дрібниць. Застібається на замочок.
Матеріал - поліестер, розмір 20*8*7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДК |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 7 см |
| Высота | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для мальчиков |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |