
260 ₴
Пенал голографічний шкільний з лазерним нанесенням та принтом.
Розміри: 18.5*6.5*7.5 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Josef Otten |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 18.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Высота | 7.5 см |