





2 450 ₴
Рюкзак Astrabag AB330 Cute puppy
Характеристики:
3 відділення
2 зовнішні кишені-сітки
Органайзер з брелоком у передньому відділенні
Металеві ручки на блискавках
Барвиста, принтована підкладка
Профільована, ергономічна спинка з додатковою жорсткістю
М'які лямки з регульованою довжиною
Укріплена ручка
Водонепроникний матеріал
Світловідбивні елементи на передній частині та лямках
Гумові ніжки на дні для захисту від стирання
Розміри: 39 х 28 х 15 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Страна производитель | Польша |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Голубой |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Глубина | 15 см |
| Вес | 670 г |
| Объем | 16.4 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы |
| Материал | Полиэстер |