

600 ₴
Магнітна гра "Дятел"
Захоплююча гра, в якій дитині потрібно допомогти дятлові зловити черв'ячків у пінечці. На носику у дятла є магнітик, їм необхідно зловити хробаків і витягнути з дерева. Підставка-ствол виготовлена з цільного зрубу, декорована гілками-підставками зі шпаківнею та листочком, на яких можна розміщувати фігури.
Розвиває дрібну моторику, можна вивчати кольори, рахунок.
У наборі:
1 дятел,
10 різнокольорових черв'ячків.
Упаковка: картонна коробка.
Розмір упаковки 20см Х 10 см Х 15 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитный |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Высота | 100 см |