


2 700 ₴
Глобус "Парусники світу" Ø320 (Рус)
Розміри
коробки 38*33*46 див.
глобуса 37*32*45 див.
Матеріали:
підставки – дерево.
глобуса – пластик.
Упаковка: картонна коробка.
Комплектація:
Глобус – 1 прим.
Бренд: Glowala.
Країна розміщення виробничих потужностей Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Glowala |
| Країна виробник | Польща |
| Вид картки | Географічна |
| Розташування | Настільне |
| Мови | Російська |
| Поверхня | Гладка |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал виготовлення підставки | Дерево |
| Тип управління | Механічне |
| Підсвічування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 3 кг |