









900 ₴
Рюкзак каркасний ортопедичний із супінатором. На вибір: червоний із метеликом або сірий Formula 1
Стильний каркасний рюкзак не залишить байдужою Вашу дитину.
Перевага рюкзака:
- 1 відділення з притискною кишенею для зошитів, 3 зовнішні кишені.
- формостійка вентильована, ортопедична спинка.
- широкі регульовані лямки.
- Світловідбивні елементи.
- водовідштовхувальна тканина.
Для дітей віком від 5 років
Вага рюкзака – 1 кг.
Розмір: 37х33х17см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |