



1 200 ₴
Рюкзак каркасний ортопедичний "Олень", рожевий
Форма ранця: класичний з верхньою кришкою
Матеріал спинки: пінополіуретан
Спинка: формостійка, вентильована, ортопедична
Кількість відділень: 1
Перегородка в основному відділенні: так
Кількість кишень: 3
Світловідбивні елементи: так
Бічні кишені: так
Фронтальна кишеня: так
Регульовані лямки: так
Вентильовані лямки: так
Внутрішній органайзер: так
Персоналізація: розклад уроків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |