







1 100 ₴
Рюкзак ортопедичний "Ergo Special", блакитний
Рюкзак ортопедичний серії "Ergo Special" з супінатором. Має 2 відділення - одне велике та ще одне більш маленьке та 2невеличких відділення-гаманця на блискавках з обох боків. Світловідбивні елементи нанесені по корпусу рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |