



45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Губка магнітна. колір асорті.
Губка для досок Axent 9803-A призначена для сухостіральних дощок та фліпчартів. Матеріал – EVA. Яскраві кольори (асорти 4-х кольорів). Індивідуальна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Губка для сухостираних дощок |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |