
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Контейнер харчовий 1.2 л, з кришкою, 212х141х77мм, пластик, прозорий
Контейнер харчовий Ал-Пластик (1.2 л) з ручками, що щільно утримують кришку, завдяки чому вміст не протікає.
За рахунок стійкості та заглиблення у кришці можна ставити контейнер один на інший і максимально оптимізувати простір у шафах, на полицях, у холодильнику.
У контейнерах можна зберігати та переносити: фрукти, овочі, зелень, сипучі, готові продуті (бутерброди, салати, другі страви), побутові дрібниці.
Також використовується для заморожування продуктів без втрати корисних мікроелементів.
Завдяки екологічності сировини не виділяє шкідливих елементів, відповідає європейським стандартам якості ISO 9001.
Взаємодіє з харчовими продуктами, не змінюючи їх смакові якості і не впливаючи на аромат. Особливості контейнера:
розміри:
довжина 21.2 см,
ширина 14.1 см,
висота 7.7 см
Об'єм: 1.2 л
Герметична кришка із засувками
Підходить для розігріву в мікрохвильовій печі
Контейнер не розтріскується та не деформується
Прозорі стінки для швидкого пошуку продуктів
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 1.2 л |
| Довжина | 21.2 мм |
| Ширина | 14.1 мм |
| Висота | 7.7 мм |
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |