
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Гумка трикутна
Ластик, ергономічної трикутної форми із синтетичного каучуку розміром 40х40х7.5мм.
Найбільш ефективний для точного та акуратного видалення штрихів, зроблених твердо-м'якими олівцями жорсткості H-3H, HB, B-2B.
Неабразивний, не ушкоджує папір навіть низької якості та щільності, не залишає брудних слідів та розлучень.
Форма гумки дозволяє акуратно видаляти текст і частину малюнка на найменших ділянках паперу, не ушкоджуючи його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milan |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 7.5 мм |