
160 ₴
Лоток для паперу вертикальний, пластиковий, прозорий
Лоток вертикальний Axent D4014-27 – це ефективне рішення для організації простору та підтримання порядку на робочому місці. Лоток забезпечує акуратне зберігання документів, каталогів, журналів та чернеток на робочому столі. Виготовлений із міцного пластику ніжного пастельного відтінку.
Завдяки сучасному продуманому дизайну стане стильною окрасою письмового столу. Лоток забезпечує компактне розташування документів та їх акуратне зберігання.
Призначений для документів формату А4 – підходить для більшості стандартних паперів.
особливості:
компактний розмір: 90 мм; глибина 240 мм; висота 240 мм;
вертикальне розташування документів для максимальної економії місця на столі;
формат А4 - підходить для більшості стандартних паперів;
виготовлений із якісного міцного пластику;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Вертикальний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість відділень | 1 |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 240 мм |