



800 ₴
Ранець шкільний, синій, ромбики.
Класична спокійна картинка сподобається навіть найсуворішим батькам. Ортопедична спинка. Водонепроникна тканина. Закривається на змійку з двома бегунками. Усередині ранця є кишеня на гумці. Дві бічні кишені, що закриваються на змійку. Ручка для навішування на гачок. Світловідбиваючі смуги спереду, ззаду і з боків. Міцні змійки. Широкі м'які лямки не тиснуть на плечі і легко регулюються по довжині. Відмінно тримає форму весь період служби. Ранець каркасний успішно пройшов випробування на зносостійкість. Відповідає всім стандартам ЄС. Відмінний каркасний ранець для хлопчика або дівчинки 2-6 класу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 1200 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Super-Polytex |