


2 100 ₴
Глобус "Фізико - політичний" Ø250, з підсвіткою (Рус)
Це глобус із політичною картою світу, на якому після включення підсвічування відображається фізична карта. Завдяки цьому на одному глобусі представлено дві карти. Даний глобус відмінно підходить для засвоєння географічного положення держав, а також на ньому можна знайти піки гір, низовини, височини тощо. вид картки: фізико-політична підставка: пластикова дуга, діаметр: 250 мм висота: 38 см.
Підсвічування. Мова російська.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Glowala |
| Країна виробник | Польща |
| Вид картки | Політична |
| Розташування | Настільне |
| Мови | Російська |
| Поверхня | Гладка |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал виготовлення підставки | Пластик |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Підсвічування | Так |
| Розміри | |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 380 мм |