






1 450 ₴
Ранець ортопедичний, 3 відділення, відбивачі, фіолетовий із блискітками.
Світловідбиваючі елементи з чотирьох сторін роблять школяра більш помітним на дорозі навіть в темний час доби. Дно виготовлено з немаркого прогумованого матеріалу і надійно захищає підручники і зошити від намокання. У бічні кишені відмінно поміщається пляшечка з водою. Якісний водовідштовхувальний матеріал не дозволяє бруду в'їдатися, тому рюкзак легко чистити вологою ганчірочкою. Стильний і лаконічний, цей рюкзак прослужить вашій дитині не один рік. Всі матеріали і барвники перевірені на відсутність шкідливих речовин і алергенів відповідно до європейського стандарту якості і безпеки. Закривається ранець на блискавку. У ранця 1 відділення, 3 кишені. Прогумоване дно. Вентильована спинка. Широкі регульовані лямки. Зручна ручка для перенесення. Світловідбиваючі елементи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |