
160 ₴
Лоток для паперів вертикальний, Pastelini, бузковий.
Лоток вертикальний Axent 4045-36-А – це ефективне рішення для організації простору та підтримання порядку на робочому місці. Лоток забезпечує акуратне зберігання документів, каталогів, журналів та чернеток на робочому столі. Виготовлений із міцного пластику ніжного пастельного відтінку.
Завдяки сучасному продуманому дизайну стане стильною окрасою письмового столу. Лоток забезпечує компактне розташування документів та їх акуратне зберігання.
Призначений для документів формату А4 – підходить для більшості стандартних паперів.
особливості:
компактний розмір: 75 мм; глибина 245 мм; висота 280 мм;
вертикальне розташування документів для максимальної економії місця на столі;
формат А4 - підходить для більшості стандартних паперів;
виготовлений із якісного міцного пластику;
стильний дизайн у пастельній кольоровій гамі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Вертикальний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість відділень | 1 |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 245 мм |